(0)

Selecteer Regio

ACOD

Koningin Astridlaan 45, 3500 Hasselt
Tel.: 011/30 09 70
Fax: 011/30 09 71


JE VURIGSTE VERDEDIGER

 

 

Algemeen Secretaris: Guy Graulus

e-mail: guy.graulus@acod.be

(  011/30 09 76

Secretariaat

Secretariaat: Koningin Astridlaan 45 – 3500 Hasselt
( 011/30 09 70 -  fax: 011/30 09 71 -  e-mail: limburg@acod.be  -  website: www.acodonline.be

Openingsuren secretariaat:

Maandag

08.00 – 12.00
13.00 – 16.30

Dinsdag

08.00 – 12.00
13.00 – 16.30

Woensdag

08.00 – 12.00
13.00 – 16.30

Donderdag

08.00 – 12.00
13.00 - 16.30

Vrijdag

08.00 – 12.00

 Boekhouding:  Koningin Astridlaan 45 – 3500 Hasselt -
( 011/30 09 72

VZW DE RODE PHOENIX: Koningin Astridlaan 45 – 3500 Hasselt -
( 011/30 09 70

Concierge: Koningin Astridlaan 45 – 3500 Hasselt -
( 011/30 09 75

Secretarissen en verantwoordelijken van de sectoren

Spoor:  'T Jolijn Stefan, Koningin Astridlaan 45 - 3500 Hasselt -
( 011/30 09 81 -  ( 0486/129 356
Fax  011/ 30 09 61
E-mail: stefan.tjolyn@acod-spoor.be

Lokale en Regionale Besturen: Marc Willems
( 011/30 09 82 (ACOD) - Koningin Astridlaan 45 - 3500 Hasselt
E-mail: marc.willems@acod.be

Onderwijs: Luc Gysenbergs, Koningin Astridlaan 45 - 3500 Hasselt -
( 011/30 09 83
Fax 011/30 09 71
E-mail: Limburg.onderwijs@acod.be

Gazelco: J. Blokken, Stokeikstraat 7 - 3600 Genk -
( 089/84 37 17 (privé)

Overheidsdiensten Vlaams traject:
Spiesschaert Wilfried, Koningin Astridlaan 45 - 3500 Hasselt -
( 011/30 09 85 
( 0473/536 291
E-mail: wilfried.spiesschaert@acod.be  - overheidsdiensten.lim@acod.be

Overheidsdiensten Federaal traject:
Reyskens André, Koningin Astridlaan 45 - 3500 Hasselt -
( 011/ 30 09 85
( 0474/240 146
E-mail: andre.reyskens@acod.be

Post: J. Peeters, Koningin Astridlaan 45 - 3500 Hasselt -
(
011/30 09 87
E-mail:
Limburg.post@acod.be

Telecom/Vl. : J. Nijssen, Koningin Astridlaan 45 - 3500 Hasselt -
(
012/39 27 52 (werk)
Fax: 012/39 27 51

T.B.M.: W. Claes, Koningin Astridlaan 45 - 3500 Hasselt -
(
0475/55 26 19
(
011/30 09 89 (ACOD)

Culturele Activiteiten: Freddy Stox, Koningin Astridlaan 45 - 3500 Hasselt -
(
011/30 09 70

Overzicht contactgegevens acod sectoren

secretarissen en verantwoordelijken van de sectoren: klik hier

Andere sites

Zoek op trefwoord

onderwijs

Terug Top